Faital Pro 15XL1400 - 15" 1400W 4 Ohm Loudspeaker
Please enter the direct link where the competitor shows the item and price.
How it works
Enter the competitor link and price. We will verify the offer and, where possible, match or beat the price for Faital Pro 15XL1400 - 15" 1400W 4 Ohm Loudspeaker.